top of page

REFERENCJE

"Jesteśmy z Krzyśkiem przyjaciółmi już od wielu lat i zawsze, kiedy potrzebowałem jego wsparcia nie oceniał mnie i był otwarty na moje przeżycia. Dążąc do zrozumienia mojego punktu widzenia pozwalał mi na spojrzenie na swoje trudności z innej perspektywy. Jestem przekonany, że taką przestrzeń Krzysiek buduje również dla swoich klientów, a z własnego doświadczenia wiem, że jest to pierwszy krok w kierunku pożądanej zmiany."

Robert Bezdziecki - Terapeuta, Psychotraumatolog

"Polecam współpracę z Krzysztofem, realizowaliśmy kilka projektów w Polsce oraz zagranicą. Zawsze przygotowany, konsekwentny i skuteczny.”

Szymon Gruszka - Wiceprezes Grupy Platinum

“(...)Krzysztof jest jedną z osób, które najbardziej wpłynęły na mój rozwój osobisty i biznesowy. Jest w 100% uczciwy, spójny i profesjonalny. 
Gorąco polecam - jeżeli zależy Ci na lepszych efektach w Twoim życiu jest to człowiek z którym powinieneś współpracować.”

Krzysztof Kamyk - przedsiębiorca

"Współpraca z Krzysztofem była dla mnie od samego początku bardzo efektywna. Co ma dla mnie ogromne znaczenie jako właściciela firmy. Nie mogę pozwolić sobie na marnowanie czasu i pieniędzy! On sam jako trener zrobił na mnie wrażenie dużą dbałością o szczegóły i merytorykę swoich szkoleń. Zawsze jest przygotowany. A co cenne nie raz zaskakuje nieszablonowym ujęciem tematu, dlatego uczestnicy jego szkoleń zawsze pamiętają najważniejsze dla ich pracy treści. 
Moją uwagę zwrócił jeszcze fakt iż Krzysztof bardzo starannie dobiera tematy szkoleń i sposób ich przedstawiania do specyfiki konkretnej grupy odbiorców. Dzięki temu każdy na sali dokładnie wie o co chodzi i może to później zastosować w praktyce. 
Przed nami jeszcze nie jedno szkolenie z Krzysztofem.

Marek Zubilewicz - przedsiębiorca

"Krzysztof jest charyzmatycznym, zawsze profesjonalnie przygotowanym do szkolenia trenerem, posiadającym wiedzę, którą bardzo chętnie zawsze dzieli się z innymi. Nie boi się podejmowania trudnych wyzwań dzięki czemu szybko się rozwija i doskonali swój trenerski kunszt. Widać, że praca trenera przynosi mu wiele satysfakcji. Bardzo koleżeński i służący pomocą."

Kamila Czerniawska

"Krzysztof przygotowując konspekty szkoleniowe wykazuje wielką kreatywnością, każdy projekt szkoleniowy jest szyty na miarę potrzeb klienta. Dzięki temu jego szkolenia odnoszą założony efekt.”

Rafał Nowakowski - Business Trainer & Coach ICF

"Krzysztof prowadził dla mnie i dla mojej grupy sprzedażowej kilka szkoleń. Zawsze jest przygotowany i zawsze można liczyć, że na sali szkoleniowej będzie się działo coś... nieszablonowego. W parze z tym idzie solidna i przede wszystkim użyteczna wiedza. Jego szkolenia można podsumować dwoma słowami: konkret i działanie!"

Rafał Dyrowicz - przedsiębiorca

REFERENCJE: Testimonial
bottom of page