Polski Psycholog Sydney
Polski Psycholog Sydney

Trening motywacyjny

press to zoom
Polski Psycholog Sydney
Polski Psycholog Sydney

Skuteczna komunikacja

press to zoom
Polski Psycholog Sydney
Polski Psycholog Sydney

nawiązywanie relacji biznesowych

press to zoom
Polski Psycholog Sydney
Polski Psycholog Sydney

Trening motywacyjny

press to zoom

O MNIE

Krzysztof Bakalarz

Psychoterapeuta, Trener, Mówca Motywacyjny

Jestem magistrem psychologii, absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem także prestiżową Szkołę Trenerów Biznesu, stworzoną przez członków Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, do którego również należałem.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej psychoterapeutów poznawczo behawioralnych - International Association for Cognitive Psychotherapy.


Specjalizuję się w terapii poznawczo behawioralnej (CBT), która spośród innych psychoterapii ma najlepszą skuteczność i poparcie w badaniach naukowych. Stosuje się ją na całym świecie jako wiodącą metodę do leczenia zaburzeń lękowych (potocznie nerwice), zaburzeń nastroju (brak motywacji, depresja) oraz zaburzeń osobowości (narcyzm, biopolar, osobowość obsesyjno kompulsywna, i inne).

Dodatkowo mam duże doświadczenie w obszarach motywacji (osobistej i tego jak motywować innych), skutecznej komunikacji (z partnerem, rodziną i współpracownikami), radzenia sobie ze stresem, wyznaczania i realizacji celów oraz strategii, budowania i zarządzania zespołem, autoprezentacji i wystąpień publicznych. 

W mojej praktyce wykorzystuję najnowsze urządzenia i rozwiązania technologiczne (biofeedback, eeg, virtual reality i inne), aby ułatwić Klientom osiąganie ich celów oraz zapewnić najwyższy standard usług.Pracuję z osobami prywatnymi i firmami, prowadząc sesje indywidualne oraz zespołowe. Podczas współpracy moim zadaniem jest pomoc klientom w znalezieniu najlepszych rozwiązań, które są adekwatne do ich sytuacji. Kolejnym krokiem jest pomoc we wdrożeniu ich w życie. Ostatnim etapem jest tzw. follow up, czyli sprawdzanie jak skuteczne są obrane strategie i ewentualna ich zmiana. W mojej praktyce zawsze bazuje na rozwiązaniach, które mają twarde poparcie w dowodach naukowych – tzw. Evidence Based i są respektowane przez najbardziej znaczące organizacje zrzeszające psychologów tj. American Psychological Association, International Coach Federation, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Z mojego doświadczenia tylko takie podejście gwarantuje skuteczne i długoterminowe rozwiązania, a co za tym idzie klienci odczuwają większą satysfakcję ze świadczonych przeze mnie usług.


Moje doświadczenie (sesje indywidualne, szkolenia, wystąpienia publiczne) z podziałem na tematykę w liczbach:

Coaching indywidualny – 1100 godzin

Consulting w biznesie – 630 godzin

Motywacja – 600 godzin

Komunikacja – 1050 godzin

Autoprezentacja i wystąpienia publiczne – 450 godzin

Budowanie zespołu – 450 godzin

Sprzedaż – 900 godzin

Kompetencje menadżerskie – 800 godzinKraje na terenie których świadczyłem usługi psychologiczne:

 • Polska

 • Wielka Brytania

 • Francja

 • Grecja

 • Hiszpania

 • Węgry

 • Chorwacja

 • Litwa

 • Turcja

 • Indonezja

 • Australia

Jako mówca występowałem przed publicznością od 200 do 1200 osób.